BERNARDO BOSSI Veľká Dámska Kabelka 41 x 27 x 14 cm čierna ružová

EXPRESNÉ DORUČENIE GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY

Výnimočná kabelka , ktorú nikde a nikdy nezabudnete

Výrobca:
BERNARDO BOSSI
Dostupnosť:
Na sklade
Katalógové číslo:
4260467987474
Farba:
čierna
Pôvodná cena:
65,99 €

37,95 € 32,95 € s DPH 31,63 € 27,46 € bez DPH

+ -

BERNARDO BOSSI Veľká Dámska Kabelka 41 x 27 x 14 cm čierna ružová

Dámske kabelky už dávno neslúžia, len na prenášanie cenností a predmetov každodennej potreby. Sú jedným zo základných pilierov vyjadrenia ženskosti ,vkusu a citu pre detail. O svojej majiteľke prezradia niekedy aj viac, ako by sama chcela. Preto je nutné, milé dámy, aby ste si vyberali pozorne, v kľude a nikam sa neponáhľali. Nezabúdajte , že na rôzne príležitosti, treba rôzne kabelky, no vždy sa musí páčiť v prvom rade Vám, však Vy ju budete nosiť všade so sebou...

Keď ste to dočítala až sem určite Vám padla do oka táto kabelka od BERNARDO BOSSI Musím povedať, že máte dobrý vkus.. Koniec koncov veď len tá zvolená čierna farba na tejto kabelke je proste geniálna, toto naozaj BERNARDO BOSSI vie to sa musí uznať. Značka BERNARDO BOSSI vám garantuje vysokú kvalitu použitých materiálov s ohľadom na prírodu a udržateľnosť ako aj bezchybného vyhotovenia... Myslím , že budete určite spokojná..

Taška cez rameno BERNARDO BOSSI v nadčasovom dizajne.
S touto taškou môžu ženy nosiť so sebou aj niečo viac. Či už na víkendové nákupy, alebo len tak na kávu s najlepšou kamarátkou.

Vybavenie:
hlavná priehradka na zips

vnútorná priehradka na zips

dve vnútorné vrecká

Stredná stena zips

vrecko na zips na zadnej strane

dva krátke popruhy

odopínateľné, nastaviteľný ramenný popruh