Deodorizér SmellWell Active Leopard Blue

EXPRESNÉ DORUČENIE

Vrecúška na odstraňovanie zápachu nie len z obuvi

Výrobca:
SmellWell
Dostupnosť:
Na sklade
Katalógové číslo:
7443222015118
Dostupnosť:
Skladom

8,59 € s DPH 7,16 € bez DPH

+ -

Deodorizér SmellWell Active Leopard Blue

SmellWell vrecúška
SmellWell vrecúška sú skvelým riešením pre ich univerzálne využitie pri odstraňovaní zápachu a vlhkosti nielen z topánok (obuvi všetkého druhu), ale aj športovej výstroje, batohov a pod. …
Vrecúška SmellWell nefungujú len na báze prekrytia zápachu peknou vôňou. Oni napomáhajú prevencii pred rozmnožovaním baktérií, ktoré zápach v skutočnosti spôsobujú. A to tak, že z topánok alebo športovej výstroje absorbujú vlhkosť, ktorá vytvára ideálne prostredie pre tvorbu baktérií. Jednoducho stačí vrecúška vložiť do obuvi alebo športovej výstroje a nechať určitý čas, napríklad cez noc, pôsobiť. Trvanlivosť vrecúšok je do 6 mesiacov od rozbalenia zo sáčku.

Výrobca SmellWell ponúka na výber vrecúška s vôňou (kolekcie Active) a vrecúška bez vône (kolekcie Sensitive), ktoré sú vhodné pre ľudí, ktorí sú citliví alebo alergickí na parfémy.

Vrecúška kolekcií Active absorbujú vlhkosť, znižujú zápach, zanechávajú čerstvú vôňu.

Vrecúška kolekcií Sensitive absorbujú vlhkosť a znižujú zápach.

Vrecúška kolekcií Active XL a Sensitive XL sú vhodné pre väčšie topánky, lyžiarky a športovú výstroj, prípadne všade tam, kde si menšie vrecúška nedokážu poradiť s nadmerným množstvom zápachu a vlhkosti.

viac info na https://www.iglutrade.sk/