Roces Argon Kolieskové Korčule Čierno Modré

EXPRESNÉ DORUČENIE
DOPRAVA ZDARMA

Perfektné dámske kolieskové korčule

Výrobca:
Roces
Dostupnosť:
Na sklade
Katalógové číslo:
SD2020201101
Pôvodná cena:
166,65 €

166,65 € 79,95 € s DPH 66,63 € bez DPH

+ -

Roces Argon Kolieskové Korčule Čierno Modré

Roces Argon W sú veľmi kvalitné fitness inline korčule. Pohodlná priedušná topánka v kompozitnej konštrukcii zaručuje výbornú oporu a vedenie nohy. Anatomické polstrovanie a stielka prináša vysokú mieru komfortu. Jednoduché a rýchle nazúvanie a vyzúvanie. Kolieska 84mm/82A a ložiskami Abec 7 sú osadené v ľahkom Aluminiovom ráme s vynikajúcími jazdnými vlastnosťami.

Rám

LiteDesign Extruded Aluminium - ľahký a pohodlný hliníkový rám - komfortne a nekompromisne hltá najazdené kilometre na cyklocestách. U silovejších korčuliarov sa doporučuje skôr magnézium. Je možné osadiť kolieskami s veľkosťou max. 84mm.

Aluminiové spacery Zapínanie

Memory Buckle, Velcro Power Strap, Fast Lacing System B - rokmi preverená klasika, vďaka šnúrkam mäkká toppánka dokonale obopne nohu, šnúrky zaistíte pohodlným zámkom a nemusíte ich viazať. Powerstrap zaistí aby sa päta nezdvíhala a prackou stihanete cuff nad členkom pre 100% bezpečie. Pamäťové pracky raz nastavíte a potom už len zapínate bez nutnosti nastavovať mieru stiahnutia.

Topánka

EES Easy Entry System, PAP Progressive, Anatomical Padding, “Cool Breath” Mesh & Jet Intakes - kvalitná PU pena, klzný materiál nad pätou pre zjednodušený nástup a výstup z korčule, anatomicky tvarované polstrovanie, odvetraná s prívodmi čerstvého vzduchu.

RAF - Roces Anatomical Footbed - anatomicky tvarované stielky Skelet

Glass Fiber Reinforced HQ Polypropylene - Ľahký a veľmi pevný kompozotový skelet poskytuje maximálnu mieru opory.

Kolieska

Kolieska Roces 84mm/82A s nízkym valivým odporom pre dokonalý pôžitok z jazdy. Kvalitné polyuretanové zloženie prispieva k dlhej životnosti a tlmí vibrácie.

Ložiská

Ložiská Roces Abec 7 majú veľmi dobrý pomer rýchlosti a odolnosti. Tichý chod zaisťuje vazelínové mazanie. Ložiská majú klasickú protiprachovú krytku zaistenú C poistkou.