Doprava a platba

Balík Vám bude doručený Expres kuriérom  na Vašu dodaciu adresu, ktorú ste uviedli v objednávke.

Pri neúspešnom doručení je možnosť dohodnúť si s kuriérom  opätovné doručenie balíka .

Spôsob platby za tovar si volíte pri objednávaní tovaru:

  • pri platbe vopred (bankovým prevodom alebo vkladom na účet) je cena dopravy 3,89 €, pri prevzatí tovaru už nič neplatíte. Zároveň ste ušetrili  1,99 € za dobierku.

V prípade, ak nedôjde k platbe do 48 hodín od prijatia objednávky, má predávajúci právo, po predošlom upozornení kupujúceho, odstúpiť od kúpnej zmluvy. V prípade, že predávajúci akceptuje bankou potvrdený príkaz k úhrade, zodpovedá kupujúci za to, že príkaz bol vystavený s termínom splatnosti ihneď a na účte je dostatok finančných prostriedkov k okamžitému uskutočneniu platby.

  • pri platbe na dobierku zaplatíte v hotovosti kuriérovi pri prevzatí tovaru cenu dopravy  3,89 € + cenu dobierky 1,99 €.
     
  • pri objednávke nad 60,- € je cena dopravy zdarma

Nakoľko si uvedomujeme, že cena dopravy / hlavne pri menších objednávkach / tvorí značnú časť Vami zaplatenej sumy, tak nežiadame od Vás plnú výšku prepravy podľa cenníka kuriérskej spoločnosti . Pri každej objednávke , určitú časť / cca od 20 - 100% / z ceny dopravy , zaplatíme za Vás my. Záleží na výške objednávky a spôsobe platby,ktorý si vyberiete, koľko to bude.