BERNARDO BOSSI Dámska Plátená Taška cez rameno s Vyšívanými kvetmi 26 x 27 x 3 cm krémová

EXPRESNÉ DORUČENIE GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY

Výnimočná kabelka , ktorú nikde a nikdy nezabudnete

Výrobca:
BERNARDO BOSSI
Dostupnosť:
Na sklade
Katalógové číslo:
4260467986118
Farba:
Beige
Pôvodná cena:
59,99 €

29,95 € 27,95 € s DPH 24,96 € 23,29 € bez DPH

+ -

BERNARDO BOSSI Dámska Plátená Taška cez rameno s Vyšívanými kvetmi 26 x 27 x 3 cm krémová

Dámske kabelky už dávno neslúžia, len na prenášanie cenností a predmetov každodennej potreby. Sú jedným zo základných pilierov vyjadrenia ženskosti ,vkusu a citu pre detail. O svojej majiteľke prezradia niekedy aj viac, ako by sama chcela. Preto je nutné, milé dámy, aby ste si vyberali pozorne, v kľude a nikam sa neponáhľali. Nezabúdajte , že na rôzne príležitosti, treba rôzne kabelky, no vždy sa musí páčiť v prvom rade Vám, však Vy ju budete nosiť všade so sebou...

Keď ste to dočítala až sem určite Vám padla do oka táto kabelka od BERNARDO BOSSI Musím povedať, že máte dobrý vkus.. Koniec koncov veď len tá zvolená krémová farba na tejto kabelke je proste geniálna, toto naozaj BERNARDO BOSSI vie to sa musí uznať. Značka BERNARDO BOSSI vám garantuje vysokú kvalitu použitých materiálov s ohľadom na prírodu a udržateľnosť ako aj bezchybného vyhotovenia... Myslím , že budete určite spokojná..

Taška cez rameno BERNARDO BOSSI v nadčasovom dizajne. S touto taškou môžu ženy nosiť so sebou aj niečo viac. Či už na víkendové nákupy, alebo len tak na kávu s najlepšou kamarátkou.

Domáce vybavenie:
vrecko na zips so zipsom vo vnútri

2 vrecká vo vnútri

priehradka na zips na zadnej strane

vrecko na zips na prednom

nastaviteľnom ramennom popruhu